Collection: Chocolate & Candy
-
Navitas Organics, Superfood+®, Chocolate Brownie Bites, 8 oz (227 g)
Regular price $7.48 USDRegular priceUnit price / per$9.35 USDSale price $7.48 USDSale -
Simply Gum, Mints, Peppermint, 1.1 oz (30 g)
Regular price $2.86 USDRegular priceUnit price / per$3.37 USDSale price $2.86 USDSale -
Simply Gum, Chewing Gum, Cleanse, Grapefruit, Prickly Pear, Cayenne, Sea Salt, 15 Pieces
Regular price $3.37 USDRegular priceUnit price / per$3.37 USDSale price $3.37 USD -
YumEarth, Organic Sour Littles, Soft Chew Candy, Strawberry, Blue Raspberry, Lemon, 5 oz (142 g)
Regular price $4.50 USDRegular priceUnit price / per$5.63 USDSale price $4.50 USDSale -
Dr. John's Healthy Sweets, Gummy Squares, Sugar Free, Green Apple, Blue Raspberry, & Strawberry, 1.8 oz (50 g)
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / per$3.75 USDSale price $3.75 USD -
Dr. John's Healthy Sweets, Gummy Squares, Sugar Free, Lemon, Mango & Orange, 1.8 oz (50 g)
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / per$3.75 USDSale price $3.75 USDSold out -
YumEarth, Organic Jelly Beans, 15 Snack Packs, 0.5 oz (14 g) Each
Regular price $9.76 USDRegular priceUnit price / per$12.20 USDSale price $9.76 USDSale -
YumEarth, Organic Duopops™, Variety, 20 Pops,10.6 oz (300 g)
Regular price $9.26 USDRegular priceUnit price / per$9.26 USDSale price $9.26 USD -
YumEarth, Organic Chewys™, Fruit Chews, 15 Snack Packs, 0.5 oz (14 g) Each
Regular price $9.76 USDRegular priceUnit price / per$12.20 USDSale price $9.76 USDSale -
Jayone, Chewy Ginger Candy, Gimme More Mango!, 5 oz (141.8 g)
Regular price $3.53 USDRegular priceUnit price / per$3.62 USDSale price $3.53 USDSale -
Jayone, Chewy Ginger Candy, Oh, Oh, Orange!, 5 oz (141.8 g)
Regular price $3.62 USDRegular priceUnit price / per$3.62 USDSale price $3.62 USDSold out -
Jayone, Chewy Ginger Candy, Just Ginger!, 5 oz (141.8 g)
Regular price $3.62 USDRegular priceUnit price / per$3.62 USDSale price $3.62 USD -
Orion, Real O'Jelly, Gummy Candy, Kiwi, 2.36 oz (67 g)
Regular price $2.07 USDRegular priceUnit price / per$2.07 USDSale price $2.07 USD -
Orion, Real O'Jelly, Gummy Candy, Grape, 2.36 oz (67 g)
Regular price $2.07 USDRegular priceUnit price / per$2.07 USDSale price $2.07 USDSold out -
Zollipops, The Clean Teeth Pops, Peach, 3.1 oz
Regular price $5.99 USDRegular priceUnit price / per$5.99 USDSale price $5.99 USD -
Zollipops, The Clean Teeth Pops, Green Apple, 3.1 oz (88 g)
Regular price $5.56 USDRegular priceUnit price / per$5.99 USDSale price $5.56 USDSale